Pan leśniczy czyta dzieciom

W ramach spotkań „Cała Polska czyta dzieciom” dnia 26 lutego Filia Biblioteki Publicznej w Kurzelowie oraz Przedszkole z Kurzelowa gościły leśniczego- pana Krzysztofa Tobiasza. Gość rozpoczął spotkanie od przeczytania opowiadania Teresy Ostrowskiej pt. „ Dzieci pani Sosny”.


Czytaj więcej...

Spotkanie z Cezarym Żakiem

W środowy wieczór 11 grudnia w Domu Kultury w Kurzelowie odbyło się trzecie spotkanie z cyklu '' Nie tylko Ranczo'' z aktorem Cezarym Żakiem.Wcześniej naszą gminę odwiedzili Paweł Królikowski( Kusy) w Koniecznie oraz Artur Barciś ( Czerepach) we Włoszczowie. Spotkanie poprowadził dziennikarz muzyczny TV Łódź Leszek Bonar.


Czytaj więcej...

Wywiad z Patrycją Fecek - laureatką Plebiscytu Sportowego 2019.

Patrycja Fecek, mieszkanka Kurzelowa - członkini OSP w Kurzelowie, zdobyła pierwsze miejsce w 68 Plebiscycie Sportowym 2019 - Świętokrzyskie Gwiazdy Sportu jako najlepsza zawodniczka w powiecie włoszczowskim. Piotr Kremblewski: _Patrycja powiedz jaką dyscyplinę uprawiasz, w jakim grasz klubie i od jak dawna? Patrycja Fecek: Od 6 lat jestem zawodniczką piłkarskiego klubu UKS Hetmanki Włoszczowa.


Czytaj więcej...
012

Reklama

reklamapusta

 

Reklama

meble

 

Osób na stronie

Odwiedza nas 22 gości oraz 0 użytkowników.

Data i imieniny

Dzisiaj jest: 7 Kwiecień 2020    |    Imieniny obchodzą: Donata, Herman, Rufin

Kurzelów w obiektywie

Wynajem sali weselnej

Kontakt

Email : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
 kurzelow.pl

social