100-lecie Orkiestry Dętej Ochotniczej Straży Pożarnej w Kurzelowie

W niedzielę 20 maja kurzelowska Orkiestra Dęta Ochotniczej Straży Pozarnej w Kurzelowie obchodziła jubileusz 100-lecia powstania. Na tę wyjątkową uroczystość przybyło wielu gości i jednostek OSP z Gminy Włoszczowa. W intencji Orkiestry oraz zmarłych druhów-orkiestrantów odprawiona została koncelebrowana Msza Święta w kurzelowskim kościele, a homilę wygłosił ks. kanonik Daniel Wojciechowski. Po powrocie na plac przed remizą strażacką zostały wręczone medale i wyróżnienia dla członków kurzelowskiej orkiestry, były prezenty i gratulacje od...


Czytaj więcej...

Zaproszenie na turniej piłki nożnej

W dniu 29.07.2018 r. od godziny 10.00 na boisku przy Zespole Placówek Oświatowychrozgrywana będzie VII edycja Turnieju Piłki Nożnej w Kurzelowie, organizowanegoprzez Sołectwo Kurzelów przy współpracy z ZPO w Kurzelowie i Klubem Sportowym HetmanWłoszczowa. Jest to turniej dla drużyn niezrzeszonych z miejscowości z terenu Gminy Włoszczowa,przeznaczony głównie dla mężczyzn i chłopców. Udział w nim wezmą m.in. drużyny: Kurzelów,Jeżowice, Danków Duży, Nieznanowice, Bebelno, Międzylesie, Dream Team i drużyna ZjednoczoneWsie Gminy Włoszczowa (ZWGW).


Czytaj więcej...
01

Rozkład jazdy busów

 image

 

Sponsor kurzelow.pl

image

 

Reklama

meble

 

Osób na stronie

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.

Data i imieniny

Dzisiaj jest: 22 Lipiec 2018    |    Imieniny obchodzą: Maria, Magdalena, Wawrzyniec

Kurzelów w obiektywie

Wynajem sali weselnej

Kontakt

Email : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
 kurzelow.pl

social