Reklama

reklamapusta

 

Reklama

meble

 

Osób na stronie

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.

Data i imieniny

Dzisiaj jest: 27 Luty 2020    |    Imieniny obchodzą: Anastazja, Wiktor, Gabriel

Kurzelów w obiektywie

Dzień Bezpiecznego Internetu „Działajmy Razem”

1

Dzień Bezpiecznego Internetu obchodzony jest z inicjatywy Komisji Europejskiej od 2004r. i ma na celu kształtowanie świadomości społecznej dotyczącej niebezpieczeństw na które narażone są  osoby korzystające z zasobów internetowych- zwłaszcza dzieci i młodzieży.

Czytaj więcej: Dzień Bezpiecznego Internetu „Działajmy Razem”

Dzień Pluszowego Misia 2019

IMG 20191203 102911 Kopiowanie

W związku z obchodami Światowego Dnia Pluszowego Misia bibliotekarka Filii Biblioteki Publicznej w Kurzelowie 3 grudnia 2019r. przybyła do maluchów Przedszkola Samorządowego aby wspólnie świętować urodziny misia. 

Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim przyjacielem-misiem. Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Na początek dzieci poznały historię powstania pluszowego misia, który od ponad 100 lat jest ulubieńcem i towarzyszem nie tylko najmłodszych oraz wysłuchały opowiadania „O niedźwiadku łakomczuchu” czytaną przez bibliotekarkę.

Czytaj więcej: Dzień Pluszowego Misia 2019

Z książką na start

malaksiazka2

Biblioteka Publiczna we Włoszczowie i filie w Czarncy, Koniecznie, Kurzelowie biorą udział w kolejnej edycji projektu „ Z książką na start”. Dzieci w wieku 3 –6 lat, które odwiedzą Bibliotekę Publiczną we Włoszczowie oraz filie, otrzymają kartę biblioteczną oraz książkę na start w prezencie. Zapraszamy!

VIII edycja Turnieju Piłkarskiego Kurzelów 2019

   UCZESTNICY I ORGANIZATORZYm

W dniu 29.07.2018 r. na boisku przy Zespole Placówek Oświatowych w Kurzelowie rozegrano VIII edycję Turnieju Piłki Nożnej, organizowanego przez sołectwo Kurzelów i Zespół Placówek Oświatowych w Kurzelowie przy współpracy z  Klubem Sportowym Hetman Włoszczowa oraz przy wsparciu finansowym Gminy Włoszczowa. Był to turniej dla drużyn niezrzeszonych, z miejscowości z terenu gminy Włoszczowa. Udział w turnieju wzięły drużyny: Kurzelów, Jeżowice, Dream Team, Policji, Nauczyciele, Oldboys Kluczewsko, Młode Wilki Maluszyn, Team Kurzelów. W sumie ponad osiemdziesięciu uczestników.

          Mimo wysokiej temperatury rywalizacja była bardzo zacięta i wyrównana, o czym świadczą wyniki. Zawodnicy w każdej drużynie byli bardzo zaangażowani  i nie odpuszczali gry do ostatniego gwizdka.

 

Czytaj więcej: VIII edycja Turnieju Piłkarskiego Kurzelów 2019

Zaproszenie na zabawę odpustową w Kurzelowie

ZABAWA-ANNY3-1

Sukces na Gminnych Zawodach Pożarniczych

logo.jpgDnia 23 czerwca 2019r,na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyly sie Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze,w ktorych braly udział trzy nasze druzyny: męska, żeńska oraz młodzieżowa. W zawodach rywalizowało 14 drużyn, w tym trzy żenskie i trzy młodzieżowe. Nasi starsi druhowie w składzie: Dominik Matuszewski, Michał Rogula, Adrian Rusek, Damian Popowicz, Mateusz Bajon, Jakub Bajon, Tomasz Dankowski,Kacper Trela i Norbert Celebanski zajęli 3-cie miejsce tuż za drużynami z Łachowa i Włoszczowy. Ta wysoka lokata niewątpliwie jest wynikiem dużego zaangażowania i motywacjii naszych strazaków. Drużyna żeńska również zajęła 3 miejsce, a młodzieżówka 2-gie.

Czytaj więcej: Sukces na Gminnych Zawodach Pożarniczych

Kontakt

Email : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
 kurzelow.pl

social