Reklama

styloveM

 

Reklama

meble

 

Osób na stronie

Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.

Data i imieniny

Dzisiaj jest: 2 Marzec 2021    |    Imieniny obchodzą: Halszka, Helena, Radosław

Kurzelów w obiektywie

Koncert w Domu Kultury w Kurzelowie

nutyW Domu Kultury w Kurzelowie 18 listopada o godz. 17.30 odbył koncert Tria Kameralnego w składzie: Helena Pomarenko - skrzypce, Lidia Chmielewska - alt, Edyta Piwowarczyk - fortepian.

Panie wspaniale wykonały popularne tanga La Paloma, El chochlo, La cumparsita, piosenki Edith Piaf, walce i inne miniatury romantyczne.


GALERIA ZDJĘĆ

Dożynki parafialne w Kurzelowie 2012

DSC01383minTradycyjnie w drugą niedzielę września, w Kurzelowie odbyły się  Dożynki Parafialne. Główny wieniec przygotowało Międzylesie. Inne miejscowości również przybyły z pieknymi rękodziełami wykonanymi z plonów tegorocznych zbóż.Czytaj więcej: Dożynki parafialne w Kurzelowie 2012

Odnawianie malatury zewnętrznej Kościoła

kosciol W kurzelowskim kościele parafialnym trwają prace nad odnowieniem zewnętrznej malatury. Wykonywane są uzupełnienia tynkarskie oraz malowanie zarówno kościoła jak i figur Ewangelistów nad kościelną bramą.

GALERIA ZDJĘĆ

II Odpustowy Turniej Piłki Nożnej w Kurzelowie

jezowice

W dniu 29.07.2012r. na boisku szkolnym w Kurzelowie odbył się II ODPUSTOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ, który zorganizował Zespół Placówek Oświatowych w Kurzelowie oraz Klub Sportowy Hetman Włoszczowa.

Celem turnieju było propagowanie aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu w duchu sportowej rywalizacji oraz zbiórka funduszy z przeznaczeniem na sportową działalność miejscowej szkoły. Na ten cel dyrektor ZPO w Kurzelowie Anna Wyrwał wraz z gronem pedagogicznym przy współpracy z miejscowym Kołem Gospodyń Wiejskich zorganizowały loterię fantową , która cieszyła się dużym powodzeniem podczas turnieju. W przerwach pomiędzy meczami można było posłuchać występów artystycznych przygotowanych przez młodzież.

Czytaj więcej: II Odpustowy Turniej Piłki Nożnej w Kurzelowie

Strefa ruchu

strefa ruchu

Od wczoraj w naszej miejscowości pojawiły się na wielu drogach nowe znaki "STREFA RUCHU". Co one oznaczają?

Czytaj więcej: Strefa ruchu

Piknik rodzinny

piknikNiedzielne popołudnie duża grupa mieszkańców Kurzelowa i okolicznych miejscowości spędziła na placu koło Domu Kultury w Kurzelowie na pikniku rodzinnym.

Dla dzieci przygotowane były atrakcje w postaci dmuchanej zjeżdżalni, kulek, karuzeli, stoisk z zabawkami, lodami i fastfoodami.

Na scenie wystąpiły dwa koła gospodyń wiejskich: KGW z Kurzelowa i KGW z Gościencina.

Czytaj więcej: Piknik rodzinny

Kontakt

Email : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
 kurzelow.pl

social