Reklama

styloveM

 

Reklama

meble

 

Osób na stronie

Odwiedza nas 158 gości oraz 0 użytkowników.

Data i imieniny

Dzisiaj jest: 23 Lipiec 2024    |    Imieniny obchodzą: Bogna, Brygida, Apolinary

Kurzelów w obiektywie

W bibliotece jak w bajce

IMG 2104 Kopiowanie

Ferie w Filii Biblioteki Publicznej w Kurzelowie zaczęły się od zajęć poświęconych Dniu Babci i Dziadka. Z tej okazji biblioteka razem z Filią Domu Kultury w Kurzelowie zorganizowały zajęcia pt: „Pamiętaj o Babci i Dziadku nie tylko od święta”.

Przeprowadzona została pogadanka związana z tym świętem. Na spotkaniu nie zabrakło bajki- opowiadania O. Hejny pt: „ Zaczarowana babcia”, która chciała zostać małą dziewczynką. Dzieci z wielką radością opowiadały o swoich dziadkach, mówiły za co ich kochają oraz o tym jak bardzo lubią spędzać z nimi wolny czas. Uczestnicy zajęć wyczarowali własne, bajecznie kolorowe laurki z sercem, które na pewno uszczęśliwiły wszystkich dziadków.

 

Dużo emocji wywołały zajęcia w trakcie których dzieci rozwiązywały rebusy, łamigłówki bajkowe, brały udział w zabawach ruchowych. W trakcie zajęć dzielnicowa pani Katarzyna Szczecińska zapoznała dzieci z zasadami bezpiecznego spędzania ferii.

IMG 2118 Kopiowanie

 

IMG 2117 Kopiowanie

IMG 2116 Kopiowanie

Dzieci malowały bałwankowe prace plastyczne, które powstały w oparciu o czytane bajki, a także tworzyły według własnego pomysłu maski karnawałowe bohaterów bajkowych m.in. misia, kota. W wolniejszych chwilach zainteresowaniem cieszyły się gry komputerowe.

Podczas przygotowanych zajęć każdy mógł znaleźć coś ciekawego dla siebie. Dzieci mogły wykazać się umiejętnościami manualnymi, kreatywnością i pracowitością.

IMG 2101 KopiowanieIMG 2103 Kopiowanie

Wszystkim uczestnikom zimowych spotkań serdecznie dziękujemy za przybycie i wielkie zaangażowanie.

IMG 2107 Kopiowanie

IMG 2114 KopiowanieIMG 2115 Kopiowanie

Kontakt

Email : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
 kurzelow.pl

social