Reklama

styloveM

 

Reklama

meble

 

Osób na stronie

Odwiedza nas 6 gości oraz 0 użytkowników.

Data i imieniny

Dzisiaj jest: 23 Lipiec 2024    |    Imieniny obchodzą: Bogna, Brygida, Apolinary

Kurzelów w obiektywie

Recepta na uśmiech - spotkanie z pielęgniarką

IMG 2055 Kopiowanie

W ramach akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom” zachęcającej do wspólnego czytania,  dnia 21.11.2018r. Filia Biblioteki Publicznej w Kurzelowie wraz z przedszkolem zaprosili panią pielęgniarkę Renatkę Łowicką.

Dla grupy dzieciaków  nadarzyła się więc okazja, by wspólnie z naszym gościem odkryć wiele tajemnic zawodu pielęgniarki oraz pokonać lęk przed różnymi zabiegami medycznymi.

IMG 2036 Kopiowanie

Pani Renatka na początek przeczytała opowiadanie  Ralfa Butschkowa „Mam przyjaciółkę pielęgniarkę”. Zaprezentowała, także dzieciom różne przyrządy medyczne konieczne w jej pracy, wyjmując je kolejno z czerwonej torby. Były to m.in. plastry, bandaże, rękawiczki, aparat do pomiaru cukru i ciśnienia.

IMG 2039 Kopiowanie

Na zakończenie dzieci wręczyły pani pielęgniarce podziękowanie i kolorową laurkę. Oczywiście wszystkie przedszkolaki otrzymały od gościa słodką niespodziankę.

IMG 2045 Kopiowanie

Serdecznie dziękujemy pani Renatce za przybycie, mile spędzony czas, za podzielenie się swoją wiedzą i umiejętnościami a przede wszystkim za cierpliwość i dobre rady.

IMG 2047 Kopiowanie

IMG 2053 Kopiowanie

IMG 2054 Kopiowanie

 

Kontakt

Email : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
 kurzelow.pl

social