Reklama

styloveM

 

Reklama

meble

 

Osób na stronie

Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.

Data i imieniny

Dzisiaj jest: 20 Kwiecień 2021    |    Imieniny obchodzą: Agnieszka, Teodor, Czesław

Kurzelów w obiektywie

VII edycji Turnieju Piłki Nożnej w Kurzelowie

K7          

W dniu 29.07.2018 r. na boisku przy Zespole Placówek Oświatowych w Kurzelowie rozegrano VII edycję Turnieju Piłki Nożnej, organizowanego przez Sołectwo Kurzelów przy współpracy z Zespołem Placówek Oświatowych w Kurzelowie i Klubem Sportowym Hetman Włoszczowa oraz wsparciu finansowym Gminy Włoszczowa. Był to turniej dla drużyn niezrzeszonych, z miejscowości z terenu gminy Włoszczowa. Udział w turnieju wzięły drużyny: Kurzelów, Jeżowice, Danków Duży, Nieznanowice, Międzylesie, Bebelno, Dream Team i Zjednoczone Wsie Gminy Włoszczowa (ZWGW). W sumie ponad osiemdziesięciu uczestników.

         Mimo wysokiej temperatury i przelotnych opadów deszczu rywalizacja była bardzo zacięta i wyrównana, o czym świadczą wyniki. Zawodnicy w każdej drużynie byli bardzo zaangażowani i nie odpuszczali gry do ostatniego gwizdka.  Na zakończenie zostały wręczone puchary i nagrody dla najlepszych zawodników i drużyn turnieju. A wręczali je przybyli goście: Sławomir Owczarek – Zastępca Burmistrza Gminy Włoszczowa, Karol Lichosik – przedstawiciel zarządu KS Hetman Włoszczowa, Renata Łowicka – radna powiatu Włoszczowskiego, Adam Stępniewicz – sołtys Kurzelowa, oraz Norbert Celebański – nowo mianowany dyrektor ZPO w Kurzelowie.

 

         Cała impreza miała na celu upowszechnianie kultury fizycznej i sportu w środowisku lokalnym, popularyzowanie wzorców kulturalnego zachowania się młodzieży na imprezach sportowych, propagowanie zdrowego wypoczynku na świeżym powietrzu, oraz profilaktyki przeciw nałogom. Kolejna edycja turnieju jeszcze raz potwierdziła, jak ważna i potrzebna jest organizacja tego typu imprez dla młodzieży, niekoniecznie zrzeszonych w klubach. Ogromne zainteresowanie przed turniejem, liczny udział młodzieży wspieranych i dopingowanych przez rodziny i znajomych, oraz pytania o kolejne rozgrywki jeszcze w trakcie kurzelowskiego turnieju świadczą o możliwości ogromnego pozytywnego oddziaływania na wychowanie i do aktywnego stylu życia. Dlatego tak ważne jest zaangażowanie całego środowiska w zapewnienie młodzieży organizacji czasu wolnego poprzez sport.

K8

Patronat honorowy nad turniejem objął Burmistrz Gminy Włoszczowa.

Organizatorami głównymi byli: Sławomir Rogula i Norbert Celebański.

Sędziowe turnieju: Karol Lichosik, Paweł Rak, Robert Wojtczyk, Marcin Jarmuda

Obsługa techniczna turnieju: Bogusław Matuszewski, Patryk Kościołek, Paweł Kryczka

Organizatorzy pragną podziękować szczególnie: Jerzemu Matuszewskiemu, Henrykowi Kozie, Michałowi Dymkowi, Michałowi Roguli, Adrianowi Kozielewskiemu, Jakubowi Bajonowi, Bartłomiejowi Dymkowi, Mariuszowi Wołyńskiemu, którzy pomogli przygotować całą imprezę.

K9

WYNIKI TURNIEJU

GRUPA A

MIĘDZYLESIE – BEBELNO 1-2

ZWGW – DREAM TEAM   4-0

MIĘDZYLESIE – ZWGW   0-2

BEBELNO – DREAM TEAM   0-1

MIĘDZYLESIE – DREAM TEAM   0-6

BEBELNO – ZWGW   1-1

K10

GRUPA B

JEŻOWICE – DANKÓW DUŻY   1-1

KURZELÓW – NIEZNANOWICE   1-1

JEŻOWICE – KURZELÓW   0-1

DANKÓW DUŻY – NIEZNANOWICE   3-0

JEŻOWICE – NIEZNANOWICE   2-1

DANKÓW DUŻY – KURZELÓW   0-0

K11

PÓŁFINAŁY

ZWGW – KURZELÓW   0-1

DREAM TEAM – DANKÓW DUŻY   3-0

MECZ O III MIEJSCE

ZWGW – DANKÓW DUŻY   1-0

FINAŁ

KURZELÓW – DREAM TEAM   2-0

K12

KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU

$11.       KURZELÓW

$12.       DREAM TEAM

$13.       ZJEDNOCZONE WSIE GMINY WŁOSZCZOWA

$14.       DANKÓW DUŻY

$15.       BEBELNO, JEŻOWICE

$16.       NIEZNANOWICE

$17.       MIĘDZYLESIE

K13

WYRÓŻNIENIA INWDYWIDUALNE

NAJLEPSZY ZAWODNIK TURNIEJU – KAMIL NIDZIŃSKI (DREAM TEAM)

KRÓL STRZELCÓW TURNIEJU – ADAM GÓRSKI (ZWGW)

NAJLEPSZY BRAMKARZ TURNIEJU – ALBERT GIEROŃ (KURZELÓW)

Drużyna zwycięzców z Kurzelowa wystąpiła w składzie: Gieroń Albert, Bajon Mateusz, Bajon Jakub, Matuszewski Tomasz, Matuszewski Dawid, Gieroń Wojciech, Kozielewski Adam, Skoczek Bartłomiej, Trele Kacper, Stolarski Jakub

K14

Kontakt

Email : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
 kurzelow.pl

social