Reklama

reklamapusta

 

Reklama

meble

 

Osób na stronie

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.

Data i imieniny

Dzisiaj jest: 5 Kwiecień 2020    |    Imieniny obchodzą: Irena, Wincenty, Julianna

Kurzelów w obiektywie

Warsztaty florystyczne

florysta

W ramach Tygodnia Bibliotek pod hasłem „Biblioteka. Oczywiście” w dniu 17.05.2017r. w Bibliotece Publicznej w Kurzelowie odbyły się warsztaty florystyczne.

 

Zawód florysty z pewnością nie należy do łatwych, ale patrząc z zewnątrz praca z kwiatami wygląda na bardzo atrakcyjną i łatwiejszą niż jest w rzeczywistości. Kojarzy się z pięknem, dlatego jest marzeniem wielu młodych osób, zazwyczaj nieświadomych na czym tak naprawdę zawód ten się opiera.

O swojej przygodzie z kwiatami opowiadała dzieciom pani florystka Katarzyna Copiak.

W spotkaniu wzięły udział dzieci z przedszkola z Kurzelowa. Tematem przewodnim zajęć był zbliżający się Dzień Mamy i Taty. Celem warsztatów było przekazanie dzieciom podstawowych wiadomości z zakresu robienia kwiatów z bibuły oraz pokazanie różnorodności form, kształtów kolorów i struktur kwiatów.

Po instruktażu pani Kasi, dzieci wykonały pod okiem prowadzącej przepiękne kwiaty. Praca nie była łatwa, ale mali artyści szybko objawili swoje talenty i powstały piękne kompozycje kwiatowe w koszyczku.

Warsztatom towarzyszyła wystawa książek, które mogą dostarczyć inspiracji osobom zainteresowanym rękodziełem.

Dziękujemy pani Kasi za profesjonalne przeprowadzenie warsztatów.

 GALERIA ZDJĘĆ

Kontakt

Email : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
 kurzelow.pl

social