Reklama

styloveM

 

Reklama

meble

 

Osób na stronie

Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.

Data i imieniny

Dzisiaj jest: 8 Grudzień 2021    |    Imieniny obchodzą: Maria, Wirginia, Wirgiliusz

Kurzelów w obiektywie

„Dla każdego coś dobrego” – piknik rodzinny w Kurzelowie

DSCN1706

5 czerwca 2016r. w słoneczne niedzielne popołudnie z okazji Dnia Dziecka i Matki w Kurzelowie odbył się Piknik Rodzinny pod hasłem „ Dla każdego coś dobrego” zorganizowanym Dom Kultury w Kurzelowie pod patronatem Burmistrza Gminy Włoszczowa pana Grzegorza Dziubka.

Piknik rozpoczął się o godzinie 15.00 wystąpieniem dyrektora DK  pana Rafała Bednarczyka, który powitał wszystkich gorąco i podziękował wszystkim zaangażowanym w przygotowania oraz sponsorom, którzy wsparli nasze przedsięwzięcie.

W tym wyjątkowym dniu gościliśmy z-ca burmistrza pana Sławomira Owczarka z żoną, rzecznika Urzędu Gminy Włoszczowa panią Iwonę Boratyn, księdza proboszcza Jacka Bonio, sołtysa Adama Stępniewicza oraz radnego gminy Jerzego Wiśniewskiego, panią dyrektor ZPO w Kurzelowie.

Po otwarciu pikniku na scenie jako pierwsze zaprezentowały się przedszkolaki z grupy Motylki pod kierunkiem pani  Moniki Wawrzos i  Agaty Ziółkowskiej oraz grupy Krasnoludki pod kierunkiem pani Krystyny Rydzek i Bożeny Będkowskiej.

Następnie wystąpili uczniowie z ZPO w Kurzelowie z pokazami tanecznymi, wokalnymi, wierszykami oraz scenkami pt: „ W rodzinie jest jak w kinie” i : Rozmowa telefoniczna”, przygotowanymi przez panie nauczycielki ze szkoły.

Czas umilili dzieciom, również animatorzy z agencji artystyczne ART. Agency Kukavsky z Krakowa, którzy prowadzili integrujące konkurencje, zabawy oraz konkursy. Podczas występu okazało się, ze jedna z animatorek pani Anna Kukawska,  została rozpoznana przez dzieci jako aktorka  grająca policjantkę w serialu „Policjantki i policjanci”.

Piknikowi towarzyszyły, także dmuchańce, zjeżdżalnie, trampolina z wolnym wstępem dla wszystkich uczestników. Ponadto w trakcie całej imprezy zorganizowano konkursy dla dzieci i ich rodziców  oraz zagadki. Za udział w konkursach dzieci otrzymywały atrakcyjne nagrody.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się zagadki literackie pt: „ Ukryta niespodzianka czyli zabawa w pytania” przygotowane przez bibliotekarkę z Biblioteki Publicznej w Kurzelowie. Dzieci chętnie odgadywały wylosowane pytania za które otrzymywały niespodziankę.

Nie zabrakło również domowych wypieków przygotowanych przez KGW w Kurzelowie oraz utalentowanych dziewczyn Kamili i Olgi, które malowały na twarzach dzieci prawdziwe arcydzieła.

Podczas pikniku publiczność bawił zespół muzyczny „Rass”.

Dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę i mile spędzony czas.

GALERIA ZDJĘĆ

 

Kontakt

Email : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
 kurzelow.pl

social