Reklama

styloveM

 

Reklama

meble

 

Osób na stronie

Odwiedza nas 22 gości oraz 0 użytkowników.

Data i imieniny

Dzisiaj jest: 23 Wrzesień 2021    |    Imieniny obchodzą: Tekla, Bogusław

Kurzelów w obiektywie

Grób Pański i ciemnica

grobNa Krzyżu dokonał się sąd nad światem i zajaśniała potęga Chrystusa Ukrzyżowanego – takie hasło wzięte z Pisma Św. umieściliśmy nad tegorocznym Grobem Pańskim. Figura Chrystusa została tym razem umieszczona pod masywnym drewnianym krzyżem przypominającym o tym, że zbawienie przyszło właśnie przez krzyż. Delikatne białe tkaniny otulające grób, przypominały całuny, którymi okrywano w czasach Jezusa ciała zmarłych. W tym roku projekt Grobu Pańskiego i Ciemnicy przygotowały i potem zrealizowały Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Kurzelowie. Nad kompozycją z kwiatów czuwała Pani Aneta Kozielewska. Za zaangażowanie we wspólne dzieło i wszelką pomoc serdecznie dziękujemy.

W Wielki Piątek na czuwaniu modlitewnym młodzieży o godz. 23.00 montaż słowno – muzyczny ze scenami wziętymi z Męki i Śmierci Jezusa przedstawili dziewczęta i chłopcy z Dankowa Dużego oraz nasza schola parafialna.

GALERIA ZDJĘĆ

Kontakt

Email : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
 kurzelow.pl

social