Pan leśniczy czyta dzieciom

W ramach spotkań „Cała Polska czyta dzieciom” dnia 26 lutego Filia Biblioteki Publicznej w Kurzelowie oraz Przedszkole z Kurzelowa gościły leśniczego- pana Krzysztofa Tobiasza. Gość rozpoczął spotkanie od przeczytania opowiadania Teresy Ostrowskiej pt. „ Dzieci pani Sosny”.


Czytaj więcej...

Rozstrzygnięcie konkursu wielkanocnego

Na ogłoszony przez Filię Biblioteki Publicznej w Koniecznie i Filię Biblioteki Publicznej w Kurzelowie konkurs plastyczny pt.: „ Stroik Wielkanocny” wpłynęły 54 prace. Organizatorzy nie przypuszczali nawet, że prac będzie aż tak dużo. W dniu 4 kwietnia 2022r. w Filii Biblioteki Publicznej w Koniecznie odbyło się podsumowanie konkursu. Komisja w składzie Małgorzata Kancerek, Iwona Niedbał i Monika Luzar (pracownicy Biblioteki Publicznej we Włoszczowie) dokonała oceny prac w trzech...


Czytaj więcej...

Spotkanie autorskie z Joanną Jax w Kurzelowie

W dniu 25 maja 2022r. w Bibliotece Publicznej Filia Kurzelów mieliśmy ogromną przyjemność gościć znaną pisarkę Joannę Jax. Autorka mieszka w Olsztynie i oprócz pisania interesuje się grafiką komputerową. W przeszłości pracowała w korporacji finansowej, zajmowała się również malowaniem na szkle. Obecnie głównie pisze, bo to sprawia jej największą przyjemność, ani przez minutę nie żałowała , że porzuciła stabilną posadę na rzecz niewiadomego.


Czytaj więcej...
012

Reklama

styloveM

 

Reklama

meble

 

Osób na stronie

Odwiedza nas 27 gości oraz 0 użytkowników.

Data i imieniny

Dzisiaj jest: 25 Wrzesień 2022    |    Imieniny obchodzą: Aurelia, Władysław, Kamil

Kurzelów w obiektywie

Wynajem sali weselnej

Kontakt

Email : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
 kurzelow.pl

social