Reklama

styloveM

 

Reklama

meble

 

Osób na stronie

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.

Data i imieniny

Dzisiaj jest: 8 Grudzień 2021    |    Imieniny obchodzą: Maria, Wirginia, Wirgiliusz

Kurzelów w obiektywie

Co brzęczy w ulu

IMG 0897

W piątek 20 listopada 2015r. kurzelowska Biblioteka Publiczna w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom” gościa-pszczelarza ze Świetokrzyskiego Związku Pszczelarstwa oddział Włoszczowa pana Edwarda Gładyś dla ,którego świat pszczół nie kryje żadnych tajemnic.

Czytaj więcej: Co brzęczy w ulu

Jesienne spotkanie DKK

Jesienne spotkanie dkk w Kurzelowie

 

IMG 0895

Pierwsze jesienne spotkanie DKK przy filii bibliotecznej w Kurzelowie odbyło się 4 listopada. Omawiałyśmy dwie książki: „ Rozwydrzona bezbożnica” Iwony Kienzler oraz „ Zmowa milczenia” Katarzyny Pisarzewskiej.

Czytaj więcej: Jesienne spotkanie DKK

Biblioteka na spotkaniu autorskim

foxA

W poniedziałek 26 października 2015r. o godz. 17 w Domu Kultury we Włoszczowie odbyło się spotkanie autorskie z Panią Martą Fox, poetką, eseistką, dziennikarką oraz autorką ponad 40 książek dla młodzieży i dorosłych.

Organizatorem była Fundacja Centrum Edukacji dla Rozwoju oraz  Biblioteka Publiczna we Włoszczowie.  

Czytaj więcej: Biblioteka na spotkaniu autorskim

Wrześniowe spotkanie DKK

IMG 0887

30 września 2015r odbyło się spotkanie dkk. Klubowiczki spotkały się, aby dyskutować nad dwoma książkami „Caryca” E. Alpsten, oraz „Dziewczyna na Times Square” P. Simons.

Czytaj więcej: Wrześniowe spotkanie DKK

Wakacyjna przygoda w bibliotece

MIMG 0882

W dniach od 5.08-13.08 2015r. odbyły się różnorodne zajęcia przygotowane przez Bibliotekę Publiczną w Kurzelowie we współpracy z Domem Kultury w Kurzelowie, które pozwoliły na twórcze i czynne spędzenie wolnego czasu.

Pierwszego dnia zajęć pt. „Świat motyli” dzieci wysłuchały wierszy opisujących motyle oraz kolorowały je dowolną techniką.

Czytaj więcej: Wakacyjna przygoda w bibliotece

Biblioteka na pikniku rodzinnym

W niedzielę 7 czerwca Dom Kultury zorganizował piknik rodzinny pt: „Czerwcówka”.

Dzień Dziecka to dzień na, który dzieci czekają z niecierpliwością, bo to dzień szczególny, dzień wszystkich dzieci, tych małych, tych większych i tych całkiem dużych. Do radosnego świętowania dnia dziecka włączyła się też Biblioteka Publiczna w Kurzelowie organizując szereg atrakcji. Na kolorowym stoisku bibliotekarka zachęcała dzieci do udziału m.in. w zagadkach literackich.

Czytaj więcej: Biblioteka na pikniku rodzinnym

Kontakt

Email : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
 kurzelow.pl

social