Reklama

styloveM

 

Reklama

meble

 

Osób na stronie

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.

Data i imieniny

Dzisiaj jest: 8 Sierpień 2022    |    Imieniny obchodzą: Iza, Cyprian, Dominik

Kurzelów w obiektywie

Dzień Bezpiecznego Internetu „Działajmy Razem”

1

Dzień Bezpiecznego Internetu obchodzony jest z inicjatywy Komisji Europejskiej od 2004r. i ma na celu kształtowanie świadomości społecznej dotyczącej niebezpieczeństw na które narażone są  osoby korzystające z zasobów internetowych- zwłaszcza dzieci i młodzieży.

 

2z

W tym roku Dzień Bezpiecznego Internetu odbywa się pod hasłem „ Działajmy Razem”- ma on zachęcić wszystkich do aktywnego uczestnictwa we współtworzeniu twórczego i bezpiecznego środowiska online.

5z

W ramach tego przedsięwzięcia dnia 19 lutego 2020r. na zaproszenie Filii Biblioteki Publicznej w Kurzelowie  Asp.Szt. Adam Ciesielski z KPP we Włoszczowie przybył do uczniów kl I-III ze SP w Kurzelowie aby przeprowadzić pogadankę dotyczącą zasad ostrożności w sieci, wad i zalet korzystania z internetu oraz konsekwencji nierozważnego działania w internecie.

9z

W trakcie zajęć gość podawał uczniom przykłady przestępstw oraz sposoby postępowania w przypadku stania się ofiarą cyberprzemocy. Uświadomił również młodych internautów o konsekwencjach, które grożą za różnego rodzaju czyny dokonane za pośrednictwem internetu czy telefonu komórkowego.

Pogadanka przeprowadzona przez pana policjanta bardzo podobała się dzieciom i wyraziły chęć udziału w kolejnych spotkaniach o podobnej tematyce.

 

Kontakt

Email : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
 kurzelow.pl

social