Reklama

styloveM

 

Reklama

meble

 

Osób na stronie

Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.

Data i imieniny

Dzisiaj jest: 8 Grudzień 2021    |    Imieniny obchodzą: Maria, Wirginia, Wirgiliusz

Kurzelów w obiektywie

Dzień pluszowego misia

mis2017

25 listopada swoje święto obchodził najmilszy, najprawdziwszy przyjaciel dzieci- pluszowy miś.

Z tej okazji Filia Biblioteczna  w Kurzelowie zaprosiła dzieci z oddziału przedszkolnego „Motylki” na wspólne świętowanie urodzin misia. Impreza rozpoczęła się od pogadanki. Maluchy poznały historię pluszowego misia oraz ciekawostki z życia misiów. W czasie spotkania nie zabrakło  głośnego czytania podczas, którego bibliotekarka przeczytała opowiadanie M. Mikloś pt:  „O kapryśnym niedźwiadku”.

 

Jak na urodziny przystało było dużo zabaw, tańców i mnóstwo śmiechu. Nie zabrakło również tradycyjnej zabawy „Stary niedźwiedź mocno śpi”. Maluchy wykonywały również prace plastyczne wyklejając misia na papierowym talerzyku, a także tworzyły go z rozsypanki..

Urodziny „misiowe” upłynęły w bardzo sympatycznej atmosferze i dostarczyły dzieciom wielu zabawnych wrażeń. Wszyscy uczestnicy spotkania otrzymali  na koniec małe słodkie misiowe  upominki.

Biblioteka dziękuje dzieciom za wspólną zabawę oraz pani przedszkolance Monice Kozłowskiej za pomoc przy organizacji imprezy.

GALERIA ZDJĘĆ

 

Kontakt

Email : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
 kurzelow.pl

social